504 Danimarka – Almanya Banko tahmin

0

Hazırlık Maçları iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 6 Haziran Salı iddaa tahminleri ve maç yorumları. 504 kodlu Danimarka – Almanya maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

504 Danimarka – Almanya

Danimarka futbolu düşüş içinde.. Çok fazla yeni yetenek çıkmıyor. Grup maçlarında da çok iyi gitmiyorlar. Hazırlık maçlarında sürprizler çok fazla olmaktadır.. Bu nedenle grup maçları çok fazla baz alınmamalı. En azından sonuca gidebileceklerini düşünüyorum. Almanya gençlerle sahada olacak.. Yeni isimlerle sürekli farklı kadrolar çıkarıyorlar. Bu maçta da en az 5-6 isim deneyeceklerdir. Bu nedenle organize sorunu yaşayabilirler. Danimarka kaybetmez veya KG VAR denenebilir.

Tahmin: KG VAR

Danimarka: Rönnow – Kjaer, Christensen, Vestergaard – Sörensen, Kvist, Schöne, Delaney, Durmisi – Eriksen – Dolberg.

Almanya: Leno – Kimmich, Mustafi, Rüdiger, Hector – Can, Ginter – Brandt, Goretzka, Draxler – Wagner.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER