504 Almanya – Fransa Banko tahmin

0

14 Kasım Salı Futbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. 504 iddaa kodlu Almanya – Fransa maçına özel tahmin. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

504 Almanya – Fransa

Dünya futbolunun iki devi Almanya ile Fransa Dünya Kupası öncesi kozlarını Almanya’da Köln’de paylaşıyor. Almanya’nın özellikle maçı yönetmesini istediği Cüneyt Çakır bu maçta düdük çalacak. Hafta sonu İngiltere ile Wembley’de karşılaşan Panzerler sahadan 0-0’lık sonuçla ayrıldı. Löw, hazırlık maçlarının temposunu çok yüksek tutuyor. Önce İngiltere, şimdi de Fransa. Galler ile karşılaşan Fransa, 18’de Griezmann, 71’de Giroud’un golleriyle zayıf rakibini 2-0 yenmeyi başardı. Fransa’nın da hedefi Dünya Kupası’nda artık başarılı olmak ve özlenen kupayı yeniden havaya kaldırmak. Almanya ise kupalara ambargo koymuş kendine güveni tam. Fransa’ya da bu hazırlık maçında kendi sahalarında mesaj vermek istiyorlar. Fransa, İngiltere gibi sıkıcı futbol oynamıyor. Almanya’da kilidi erken açarsa maç kopabilir. 2.5 gol barajı aşılır. 

Tahmin: 2.5 gol üst

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER