489 Almanya – Meksika Banko Maç tahmini

0

FIFA Konfederasyon Kupası maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 489 iddaa kodlu Almanya – Meksika maçına özel iddaa tahmini. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

489 Almanya – Meksika

Buraya çok genç bir kadroyla gelen Alman milli takımı bana çok güven vermedi. Avustralya’yı yendikleri maçta 2 gol yediler, Şili’yle 1-1 berabere kaldılar ama oyun olarak Şili çok üstündü. Son maçta da 10 kişi kalan Kamerun’dan bile gol yediler. Kamerun aynı Avustralya maçında olduğu gibi bu maçta da sayısız gol kaçırdı. Meksika benim çok beğendiğim bir takım. Çok süratli oynuyorlar. Hücum varyasyonları çok gelişmiş. Orta sahaları da çok süratli ve yaratıcı. Guardado’nun cezalı olması onlar adına önemli bir kayıp. Kolay maç olmayacak ama ben oranların yansıttığı gibi Almanya’yı kesinlikle favori görmüyorum. Büyük takımlara karşı çok daha iyi motive olan Meksika’nın genç Almanya’yı yenmesini bekliyorum.

Tahmin: 2

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER