482 Levski Sofia – Sutjeska Banko tahmin

0

UEFA Avrupa Ligi maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 482 iddaa kodlu Levski Sofia – Sutjeska maçına özel iddaa tahmini. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

482 Levski Sofia – Sutjeska

Eleme turlarında bir Bulgar ekibi ile Karadağ temsilcisinin eşleşmesi belki futbol anlamında bizi tatmin etmeyecek ancak bu eşleşmede oynanacak iki maçın da sertlik dozunun yüksek olacağı görüşündeyim. Levski Bulgar futbolunda önemli bir ekol ve bu turlar için de önemli bir tecrübeye sahip olduklarını düşünüyorum. Karadağ ekibi Sutjeska ise verileri incelendiğinde mücadeleci bir ekip görüntüsü veriyor ve özellikle kalelerini savunma konusunda çok başarılı olduklarını söyleyebiliriz. Açılan oranlara baktığımızda 1.30 bence maçın hakkı değil ve o sebeple 0-2 çş bahsi ile risk almayı öneriyorum.

Tahmin: 02ç

Levski Sofya ile Sutjeska, UEFA Avrupa Ligi Eleme Turu 1. Ön Eleme Turu ilk maçında karşı karşıya geliyor.

19.000 kişi kapasiteli Georgi Asparuhov Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı Norveçli hakem Martin Lundby yönetecek.

  • İki takım bu maçla birlikte tarihleri boyunca ilk kez karşılaşacaktır.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER