420 Paysandu – Boa Banko tahmin

0

Brezilya Serie B iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 20 Haziran Salı iddaa tahminleri ve maç yorumları. 420 kodlu Paysandu – Boa maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

420 Paysandu – Boa

Guarani’yi Serie B’ye çıkartan Chamusca’yı proje hocası olarak göreve getirip; eyalet liginde şampiyon olup, Copa Verde’de final oynayan Paysandu’da ligde etkili başlangıcın devamı gelmeyince değişime gidildi. Kovulan Chamusca’nın yerine geçici olarak Gameleira görevi devraldı. 2-0 kazandıkları Oeste maçından sonra ilk kez statları Curuzu’ya dönecekler, birçok mevkide de değişiklik yapılması bekleniyor. BOA, beklediğim gibi Nautico’yu devirdi ama rakibin içinde bulunduğu kaos ortamını fırsata çevirdi. Bu hafta da futbol direktörü Nedo Xavier geçici olarak kulübede olacak. 2010’da takımı Serie B’ye çıkartan deneyimli hoca 2011 ve 2014’te de çok yaklaşılan Serie A yarışında takımın patronuydu. Birçok anlamda yenilik yapan Paysandu, belki iyi oynamıyor ama bu maçta sonuç almasını bekliyorum. 

Tahmin: 1

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 4 Resmi Maçta:
  • Paysandu 2, Boa EC 1 galibiyet elde ederken 1 maç beraberlikle sonuçlandı.
  • Paysandu 4 gol atarken, Boa EC 1 golle karşılık verdi.
  • 3 maç 2,5 gol altında, 1 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • Maçların tamamında tarafların en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 3 maç 0-1 gol aralığında tamamlandı.
  • Paysandu 2 ve Boa EC 1 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER