412 Peru – Kolombiya Banko tahmin

0

10 Ekim Salı gününe özel maç yorumları ve iddaa analizleri. 412 iddaa kodlu Peru – Kolombiya maç yorumu. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

412 Peru – Kolombiya

Bir tarafta 1982’den beri ilk kez Dünya Kupasına katılmak isteyen Peru, diğer yanda son 4 Dünya Kupasının sadece birine katılabilen Kolombiya. Beraberlik iki takımın işine yaramıyor ki hem Arjantin hem de Paraguay yarış içinde. Kazanan taraf doğrudan gitme hakkı elde edecek. Bolivya maçını Monumental’de oynayıp kazanan Peru bu kez milli takım stadı olan Nacional’e dönecek. Farfan cezalı ama Ramos, Hurtado, Carillo ve Cueva döndüler. 1983’ten beri iç sahada resmi maçlarda üstünlük kuramadıkları Kolombiya ile şimdi hayati maça çıkacaklar. Ospina’nın hatalarıyla 1-0 öne geçtiği Paraguay maçını kaybeden Kolombiya’da takım boyunun uzun olması o maçta Chara oyuna girene kadar James haricinde üçüncü bölgeye dikine top taşıyan başka bir isim yoktu. Cuadrado ile Cardona etkisiz kaldılar. Tansiyonu yüksek maçta iki ekibin son 10 kapışmasında gol barajı aşılmamıştı. Yine kısır maç izlettirirler.  

Tahmin: 2.5 GOL ALT

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
  • 5 maçı Kolombiya kazanırken, 5 maç berabere bitti.Peru bu maçlarda galibiyet elde edemedi.
  • Peru 7 gol atarken, Kolombiya 18 golle karşılık verdi.
  • 8 maç 2,5 gol altında, 2 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 2 maçta karşılıklı gol olurken, 8 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 5 maç 0-1 gol aralığında tamamlandı.
  • Peru 1 ve Kolombiya 4 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER