401 Gaziantepspor – Beşiktaş Banko tahmin

0

Türkiye Süper Lig iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 28 Mayıs Pazar iddaa tahminleri ve maç yorumları. 401 kodlu Gaziantepspor – Beşiktaş maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

401 Gaziantepspor – Beşiktaş

İki takımın arasında 3-4 gömlek kalite farkı var. G.Antep’i teknik direktörsüz sahaya sürsek en kötü böyle oynardı zaten. 11 futbolcunun ismini yan yana diz, ‘Siz oynayacaksınız’ de, kenara çekil. Taktik, disiplin, mücadele vs. hiçbir şey ev sahibinde olmadı. Tabii burada sadece Bülent Uygun’u suçlayamayız. Takımı kuran, daha doğrusu kuramayan İsmail Kartal iki kat suçlu. İsmail Kartal, İbrahim Üzülmez gibi yanlış tercihler yapan yönetim de sonu kötü bitecek filmde başrol oyuncusu. Neticede elimizde tamamen dağılmış bir G.Antep var. Belki gol atarak tabelanın 4-6 baremine gelmesine katkıda bulunabilirler ama şampiyon olacak Beşiktaş’a direnmelerini beklememeli.

Tahmin: 4-6 gol

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
  • 2-3 ve 4-6 gol aralığında biten 4’er maç bulunuyor.
  • Gaziantepspor 1 ve Beşiktaş 9 maçta ilk golü atan taraf oldular.
  • Gaziantepspor 1, Beşiktaş 7 galibiyet elde ederken 2 maç beraberlikle sonuçlandı.
  • Gaziantepspor 8 gol atarken, Beşiktaş 21 golle karşılık verdi.
  • 5 maç 2,5 gol altında, 5 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 5 maçta karşılıklı gol olurken, 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER