391 Lleida – Real Sociedad Banko tahmin

0

26 Ekim Perşembe Futbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. İspanya Kral Kupası maçlarına özel iddaa analizleri ile kazancınızı arttırın. 391 kodlu Lleida – Real Sociedad maçına özel iddaa analiz. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

391 Lleida – Real Sociedad

Real Sociedad, Eeusebio yönetiminde tamamen hücumu düşünen, maçları zevkli geçen bir takım. Son dönemde istedikleri sonuçları alamasalar da kesinlikle kötü oynamadılar. Espanyol maçında da bu yaşandı ve 1-1 berabere kaldılar. Ancak vasat takımlar karşısında kolay öne geçip farka gidiyorlar. 6-0’lık Vardar maçı bunun bir örneği. 3. lig temsilcisi Lleide deplasmanında en az 2 farklı kazanırlar.

Tahmin: H2

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER