339 Karabükspor – Kayserispor Banko tahmin

0

Türkiye Süper Lig iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 28 Mayıs Pazar iddaa tahminleri ve maç yorumları. 339 kodlu Karabükspor – Kayserispor maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

339 Karabükspor – Kayserispor

Yatabare ile Seleznyov gibi birbirinin kopyası iki santrforu aynı anda sahaya sürmenin işe yaramayacağını daha önce defalarca görmüştük ama Karabük’te teknik direktör Barisiç’in ısrarı Konya’da sürdü. Neticede sahada hiç gözükmeyen takımı 3-0 yenildi. Hatta daha farklı bile olabilirdi. Avusturyalı teknik adamın hücum hattını nasıl kurgulayacağını kestiremiyorum ama kafaca tatile çıkmış bazı isimleri oynatmamasını bekliyorum. Mesela Dany, mesela Zec. Diğer taraftan Adana sınavında gördüğümüz üzere Kayseri’de de rehavet var. Mesut Bakkal’ın kariyerinde böyle rehavetlerin önünü genelde alamadığını biliyoruz. Kadro operasyonuna uğramış ev sahibinde motivasyon artarsa, Kayseri engeli aşılır.

Tahmin: 1

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
  • KDÇ Karabükspor 5, Kayserispor 4 galibiyet elde ederken 1 maç beraberlikle sonuçlandı.
  • KDÇ Karabükspor 9 gol atarken, Kayserispor 10 golle karşılık verdi.
  • 7 maç 2,5 gol altında, 3 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 2 maçta karşılıklı gol olurken, 8 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 5 maç 0-1 gol aralığında tamamlandı.
  • KDÇ Karabükspor 5 ve Kayserispor 4 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER