26 Mayıs Cuma Banko Tahminler

0

26 Mayıs Cuma gününe özel banko maçlar ve banko tahminler ile kazanın.. Güney Amerike Liglerinden seçmeler. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

145 Univ de Cajamarca – Juan Aurich

Peru’da Yaz Turnuvası bitti, Açılış Ligi anlamına gelen Apertura başlıyor. O turnuvada finale kalan Cajamarca ilk maçta Melgar’a 1-0 kaybetti, 31’inde sahasında oynayacak. Cajamarca’nın içeride 2750 metre yüksek rakım avantajı var. 9 maçtır burada bileklerini büken çıkmadı. Son 2 maçında toplamda 13 gol yiyerek, üst üste mağlubiyetler alan Juan Aurich’un 2017’de 16 maçta yediği 39 golün 19’u sadece 3 maçta geldi. Wilmar Valencia kovuldu sezona Christian Lovrincevich yönetiminde başlayacaklar. Yalnız ilk hafta geçici olarak Carlos Diaz kulübede olacak. Bu sene en büyük sorun geçen yıl neredeyse hücumda bütün yükü çeken Tejada’nın gidişi sonrasında boşluğu dolduramamalarıydı.Archimbaud ile Borges ikilisi 7 gol katkısı verdi ama biri 4 maçtır skor üretemezken, diğeri son 9 maçta 1 kez gol kaydetti. Rossel, Cisneros, Vilchez ve Quinteros’un durumları belirsiz. Statlarından uzak kalmaları onların hem taraftardan hem de suni çim avantajından faydalanamamalarına sebep oldu. Cajamarca galibiyeti yakın.

146 In.. Jose Teran – Univ Catolica (Ecu)

Jose Teran’ın sahasının zemini yenileme çalışmaları sürdüğünden bir süredir iç saha maçlarını bu haftaki rakipleri El Nacional’in stadı Atahualpa’da oynuyorlar ama tek yenilgileri Barcelona Gua’ya karşı geldi. Jose Teran’da Leon, Nunez ve Arroyo cezalılar ama Rizotto, Mejia ve 7 gollü Estrada sakatlıklarının ardından döndüler. Hocaları Mendoza’da Junior’un başındaki istikrarını buraya yansıttı. Delfin’in arkasında ikinciler, sezonu zirvede bitirirlerse; 2018 Libertadores vizesini alacaklar. 17 resmi maçta 1 kez kazanabilen El Nacional, 2016 performansının çok gerisinde kaldı. Sakatlıklardan dolayı kadro istikrarları da yok. Jose Teran kazanacaktır.

147 Aldosivi – Independiente

7 maç üst üste kaybedince düşme tehlikesi yaşamaya başlayan Aldosivi kritik bir San Lorenzo galibiyet aldı.Bu Perazzo yönetimindeki ilk galibiyetti ve geleceğe daha umutlu bakacaklar. İndependiente’nin Sudamericana’da Alianza Lima maçı var.Ligde de Libertadores iddiaları olduğundan nasıl bir kadroyla sahaya çıkacakları belirsiz.Belli olan tek gerçek Holan’la beraber gelen oyun ve sonuç istikrarı. 2.5 altı ideal.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER