243 Fenerbahçe – Trabzonspor Banko tahmin

0

Süper Lig iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 27 Mayıs Cumartesi iddaa tahminleri ve maç yorumları. 243 kodlu Fenerbahçe – Trabzonspor maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

243 Fenerbahçe – Trabzonspor

Trabzonspor, tam 15 maçtır Fenerbahçe’yi yenemiyor. Hatta o 15 maçın 13 tanesinde ezeli rakibine gol bile atamadı. Çünkü psikolojik açıdan sarı-lacivertlilere karşı darmadağındı. Ben şimdi durumu terse çevirebileceklerini düşünüyorum. Fenerbahçe ile taraftarının arasındaki bağ koptu. İçerideki son Antalya sınavında sadece 8000 kişi vardı. Futbol bakımından da son yılların organizasyondan en uzak Fenerbahçesi’ni izliyoruz. Bunların yanı sıra ev sahibinde Alper kesin, Mehmet Topal ile Ozan Tufan büyük ihtimalle yok. Peş peşe yaşanan kayıplara rağmen rakibine kıyasla daha organize gözüken Trabzon, buradan puansız dönmez.

Tahmin: 02ç

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
  • 5 maçı Fenerbahçe kazanırken, 5 maç berabere bitti.Trabzonspor bu maçlarda galibiyet elde edemedi.
  • Fenerbahçe16 gol atarken, Trabzonsporgol atma başarısı gösteremedi.
  • 7 maç 2,5 gol altında, 3 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • Maçların tamamında tarafların en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 5 maç 0-1 gol aralığında tamamlandı.
  • Fenerbahçe 6 maçta ilk golü atan taraf olurken, 4 maçta taraflar gol bulamadı.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER