22 Ocak 2018 Basketbol maç yorumları

0

22 Ocak Pazartesi BANKOTAHMİN1.ORG basketbol tahminleri ile iddaa’da kazanın. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

752 Olimpia Milano – Cremona

Olimpia Milano’nun İtalya Liginde 4 maçlık bir galibiyet serisi vardı ancak sahalarında alıdkları Venezia yenilgisi ile bu son buldu. Bu hafta içinde Euroleague’te çift maç haftasıydı ve Milano çok bir reaksiyon göstererek 2 mücadeleden ( Malaga – Baskonia ) galip ayrıldı. Bu 2 maçta 92 sayı ortalaması yakaladıklarının altın çizmek lazım. Diğer tarafta ise çok formda bir Cremona var. Sezona çok iyi başladıklarını söyleyemeyiz ancak son 6 maçta 5 galibiyet almayı başardılar ve 85.3 sayı ortalaması yakaladılar. Bu deplasmana bu serinin verdiği özgüven ile geleceklerdir. Keyifli bir maç bekliyorum. Yüksek skorlu bir maç sonu olası. 159.5 üstü tercihi kuponlarda yer alabilir.

Tahmin: 159.5 üst

753 Dijon – Le Mans

JDA Dijon Fransa Ligi’nde son 6 maçtan tek galibiyet çıkarabildi. Üst üste zorlu maçlarda kayıplar yaşadılar. Boyalı alan savunmasında büyük sıkıntı yaşıyorlar. Le Mans ise son 3 maçında puan cetvelinde altındaki basamaklarda sıralanan rakiplere karşı kazandı. Senegalli pivot Fall, yükselen performansıyla dikkat çekiyor. Onun yanında Travis ve Cobbs da sezon başından beri istikrarlı bir şekilde katkı veriyorlar. Fransa Ligi her ne kadar takımların güç dengesi birbirine aşağı yukarı eşit bir ligde sürpriz sonuçların fazlaca yaşandığı bir lig olsa da Le Mans, bu deplasmandan galibiyet çıkarmaya yakın görünüyor. MS 2 ve 2/2 seçenekleri tercih edilebilir.

Tahmin: 2

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER