188 Romanya – Türkiye Banko tahmin

0

9 Kasım Perşembe Futbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. 188 iddaa kodlu Romanya – Türkiye düello maçına özel tahmin. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

188 Romanya – Türkiye

Romanya’da tıpkı milli takımımız gibi Dünya Kupası elemelerinde etkisiz kaldı. Daum yollandı. Yerine Cosmin Contra geçti. Contra yönetiminde 2 maça çıkan Romanya 1 galibiyet, 1 beraberlik aldı. Latovlevici, Popa ve Bogdan Stancu kadroda yer almıyor. Milli takımımızda İzlanda mağlubiyetinin ardından yenilenme süreci devam ediyor. 3-0 biten İzlanda maçında kadroda yer alan 6 isim Lucescu tarafından düşünülmedi. Lucescu yaptığı açıklamalar dışında ligdeki sınırsız yabancı uygulaması için görüşleri ile olumu olumsuz tepkiler alıyor. Takımın zamana ihtiyacı var. Cluj kentinde oynanacak bu maçta ev sahibi ekibi galibiyete yakın görüyorum. 

Tahmin: 1

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER