171 Cska Moskova – Benfica Banko tahmin

0

22 Kasım Çarşamba Futbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. 171 iddaa kodlu Cska Moskova – Benfica maçına özel tahmin. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

171 Cska Moskova – Benfica

Şampiyonlar ligi A grubunda CSKA Moskova evinde Benfica’yı ağırlıyor.

Grupta şu ana kadar sıfır çeken Benfica adına ‘yarim gitti artık gelmeyecek’ türküsü söylenmeye başladı. CSKA Moskova ise Basel ile aynı puana sahip. Bu durumda CSKA Moskova’nın bu maçı kazanması şart çünkü son hafta Manchester United deplasmanına gidecekler. Benfica karşısında alacakları galibiyet onların Şampiyonlar ligi arenasında bir üst tur şansını çok yükseltecek. Tabii ki Basel-Manchester United maçının sonucuda bu anlamda çok önemli. Lakin ben sıfır çeken Benfica karşısında bir üst tur için şansı yüksek olan CSKA’nın üzerine düşeni yapıp kazanacağı kanaatindeyim.

Ev sahibi kazanır.

  • CSKA Moskova, bu sezon favori olarak çıktığı 4 maçta 3 galibiyet ve 1 mağlubiyet elde etti.
  • Benfica, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı 2 maçta da mağlup oldu.
  • Bu sezon ligde, 1,85 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %60 oranında galip geldiler. (3 / 5)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3,1 oran verilen maçlar %42,86 oranında berabere tamamlandı. (3 / 7)
  • Bu sezon ligde, 3 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %100 oranında galip geldiler. (2 / 2)

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER