170 Göztepe – Beşiktaş Banko tahmin

0

5 Kasım Pazar gününe özel banko maçlar ve iddaa tahminleri. 170 iddaa kodlu Göztepe – Beşiktaş maçına özel tahmin. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

170 Göztepe – Beşiktaş

Beşiktaş’ı sezonun en zor rakibi olmasa da en zor tribünü bekliyor. Hele Avrupa dönüşleri pek kolay geçmiyor. Taraftarın oyuna etkisi Doğanlar Stadı’nda Beşiktaş’ı çok zorlayacak. Tamer Tuna hafta içi Monaco maçını izleyip notlar aldı. Konuştum. Takımına güveniyor. Jahoviç’in yokluğu Göztepe hücum hattının yarısının yokluğu anlamına gelse de Tamer hoca Beşiktaş’ı durduracağı yöntemi en iyi bilenlerden. Beşiktaş Monaco maçından sonra ŞL stresinden çıkmış olmalı. Eksik oyuncu sorunu yok, geniş kadroları var. Güneş, muhtemelen Talisca ve Negredo’yu kullanır. İkinci yarının sonlarına doğru oyunda üstünlük alır, iyi değerlendirirlerse kazanırlar. Karşılıklı goller olur. Göztepe kolay teslim olmaz. 3.5 üstü bekliyorum.

Tahmin: 3.5 üst

Hafta içi Monaco ile 1-1 berabere kalan Beşiktaş ligin flaş takımı Göztepe deplasmanına gidiyor. Göztepe’de Jahoviç cezalı. Bu İzmir ekibi için çok büyük bir kayıp. Yıldız golcü takımı adına şu ana kadar 11 gol attı. Yokluğu fazlasıyla hissedilir. Beşiktaş’ta da Caner cezalı. Monaco maçında sakatlanan Atiba ve Tolgay’ın durumları belirsiz ama ben risk edileceklerini sanmıyorum. Burada muhteşem bir atmosfer olacaktır. Golü düşünen iki takımın maçında goller izleriz.

Tahmin: 3.5 üst

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER