168 Chelsea – Manchester United banko tahmin

0

5 Kasım Pazar gününe özel banko maçlar ve iddaa tahminleri. 168 iddaa kodlu Chelsea – Manchester United maçına özel tahmin. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

168 Chelsea – Manchester United

Hafta arasında Roma önünde kötü bir oyun ile sahadan boynu bükük ayrılan Chelsea için Manchester United önünde alınacak olası bir yenilgi homurtu seslerinin daha sert gelmesine sebep olacaktır. Conte bir değişim önerdi ve kısmen de başarılı oldu ancak devamlılık konusunda sıkıntıları aşikar. Değişen oyuncular sistemin de zaman zaman kötüye gitmesine sebep oluyor. Mou’nun takımı ise belki çok efektif değil ancak skor anlamında istediklerini elde ediyorlar. Son 38 maçında sadece 3 kez kaybeden bir M.United takımından bahsediyoruz ve bu sezon da puan olarak gayet iyi durumdalar. İki taktisyen teknik adam öncelikle rakipleri durdurmak isteyecektir. İlk yarı beraberliği bu anlamda öne çıkıyor.

Tahmin: İY 0

  • Chelsea, bu sezon favori olarak çıktığı 8 maçta 5 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet elde etti.
  • Manchester United, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı tek maçta berabere kaldı.
  • Bu sezon ligde, 2,1 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %33,33 oranında galip geldiler. (2 / 6)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3,1 oran verilen maçlar %20 oranında berabere tamamlandı. (2 / 10)
  • Bu sezon ligde, 2,5 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %20 oranında galip geldiler. (1 / 5)

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER