163 Apoel – Real Madrid Banko tahmin

0

21 Kasım Salı Futbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. 163 iddaa kodlu Apoel – Real Madrid maçına özel tahmin. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

163 Apoel – Real Madrid

Real Madrid’de lig adına işler iyi gitmiyor. Son Atletico Madrid beraberliği ile lider Barcelona’nın 10 puan gerisinde kalan Real Madrid için lig şampiyonluğu oldukça zor. Zidane ise fazlasıyla tartışılmaya başlandı. Yeni sezonda kadroda ciddi bir revizyona gidileceği ise kesin gibi. Ancak ne olursa olsun Real Madrid’in Şampiyonlar Ligi standartları çok yüksek. Lider Tottenham, B.Dortmund deplasmanına gidecek. Haliyle Real için karlı bir hafta olabilir. Real’in işini ciddiye alıp bu deplasmandan farklı bir galibiyetle dönmesini bekliyorum.

Tahmin: H2

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER