162 Spartak Moskova – Maribor Banko tahmin

0

21 Kasım Salı Futbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. 162 iddaa kodlu Spartak Moskova – Maribor maçına özel tahmin. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

162 Spartak Moskova – Maribor

Spartak Moskova’da hedef kazanıp umutları son maça taşıamak. Sevilla ile Liverpool’un kozlarını paylaşacağı bu akşamda mutlaka kazanmak istiyorlar. Rakip puan durumunda 1 puanla son sırada olan Maribor. Rus temsilcisi bu sahada Liverpool ile 1-1 berabere kalmış, Sevilla’yı ise 5-1’lik skorla hezimete uğratmıştı. Bir önceki hafta Sevilla deplasmanında 2-1 kaybettiler ama yine iyi oynamışlardı. Hataya yer vereceklerini sanmıyorum. Ev sahibinde savunmadan Georgi Dzhikia cezalı. İlk yarıdan işi bitirirler.  

Tahmin: 1/1

  • Spartak Moskova, bu sezon ligde favori olarak çıktığı tek maçta berabere kaldı.
  • Maribor, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı 5 maçı da kazanamadı.
  • Bu sezon ligde, 1,15 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %57,14 oranında galip geldiler. (4 / 7)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 4,75 oran verilen maçlar %28,57 oranında berabere tamamlandı. (2 / 7)
  • Bu sezon ligde, 9 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %14,29 oranında galip geldiler. (1 / 7)

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER