159 Yeni Zelanda – Portekiz Maç tahmini

0

FIFA Konfederasyon 2017 Kupası iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 24 Haziran Cumartesi iddaa tahminleri ve maç yorumları. 159 kodlu Yeni Zelanda – Portekiz maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

159 Yeni Zelanda – Portekiz

Meksika maçında, Rusya mücadelesinden çok daha etkili bir futbol oynayan Yeni Zelanda’nın şansı kalmadı. Son Avrupa Şampiyonu karşısına prestij için çıkacaklar. 2-2’lik Meksika maçının 11’inden 5 farklı isimle çıktığı Rusya mücadelesini Cristiano Ronaldo’nun golüyle 1-0 kazanan Portekiz, puanını 4’e yükselterek yarı finali büyük ölçüde garantiledi. Grubun zayıf halkası Yeni Zelanda karşısında alacakları beraberlik bile onları yarı finale yükseltecek. Ben kazanmalarını bekliyorum. 2 handikapta beraberliği öneriyorum.

Tahmin: Beraberlik

  • Portekiz bu sezon 1,75 orana sahip olduğu tek maçı kazandı.
  • Portekiz, bu sezon favori olarak çıktığı 2 maçta 1 galibiyet ve 1 beraberlik elde etti.
  • Yeni Zelanda, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı 2 maçta da mağlup oldu.
  • Bu sezon ligde, 1,75 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %100 oranında galip geldiler. (1 / 1)

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER