153 Everton – Arsenal Banko tahmin

0

22 Ekim Pazar Futbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. İngiltere Premier Ligi maçlarına özel iddaa analizleri ile kazancınızı arttırın. 153 kodlu Everton – Arsenal maçına özel iddaa analiz. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

153 Everton – Arsenal

Brighton deplasmanında beraberliği zor kurtaran Everton’da menajer Koeman topun ağzında. Bu maçı kaybederlerse görevine son verilebilir. Arsenal, Watford deplasmanında hatalı bir penaltı kararıyla gol yedi. Ama bu hata, mağlubiyeti açıklamaya yetmez. Deplasmanda 4 maçta sadece 1 puanları var. Menajer Koeman oldukça kritik bir mücadele olan bu karşılaşmada Everton’ın yenilmeyeceğini tahmin ediyorum

Tahmin: 10ç

  • Arsenal, bu sezon favori olarak çıktığı 6 maçta 4 galibiyet ve 2 mağlubiyet elde etti.
  • Everton, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı 4 maçı da kazanamadı.
  • Bu sezon ligde, 3 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %60 oranında galip geldiler. (3 / 5)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3,2 oran verilen maçlar %22,22 oranında berabere tamamlandı. (2 / 9)
  • Bu sezon ligde, 1,8 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %100 oranında galip geldiler. (1 / 1)

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER