150 Bursaspor – Antalyaspor Banko tahmin

0

29 Ekim Pazar Futbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. Süper Lig maçlarına özel iddaa analizleri ile kazancınızı arttırın. 150 kodlu Bursaspor – Antalyaspor maçına özel iddaa analiz. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak..

150 Bursaspor – Antalyaspor

Le Guen’le daha farklı bir kimlik kazanan Bursaspor, elde ettiği puanların büyük bir kısmını seyircisi önünde elde etti. Kaybettikleri Galatasaray maçının ilk yarısında da oldukça etkiliydiler. Leonardo ile ilk kez kazanan ancak hala istenilen oyun ritmine kavuşamayan Antalya’nın ise parlak bir deplasman karnesi bulunmuyor. Yine de kıpırdanmaları için ilk kıvılcımı geçtiğimiz hafta atmışlardı. Tribün desteğiyle Bursa’nın coşkulu bir başlangıç yapacağını düşünüyorum. Konuk ekibin etkili ayakları ise skor üretecektir. Lakin bu puanı getirir mi bilinmez? Önce KGVAR.

Tahmin: KG VAR

  • Bursaspor bu sezon 2 orana sahip olduğu tek maçı kazandı.
  • Bursaspor, bu sezon ligde favori olarak çıktığı 4 maçı da kazandı.
  • Antalyaspor, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı 4 maçı da kazanamadı.
  • Bu sezon ligde, 2 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %33,33 oranında galip geldiler. (1 / 3)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3,1 oran verilen maçlar %16 oranında berabere tamamlandı. (4 / 25)
  • Bu sezon ligde, 2,65 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %50 oranında galip geldiler. (1 / 2)

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER