15.11.2017 Basketbol iddaa kuponu

1

15 Kasım Çarşamba Basketbol iddaa kuponu.. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

15.11.2017 Basketbol iddaa kuponu

818 Fenerbahçe – Olympiacos (3.5/7.5h) 1/1 : 2.25
810 Tofaş – Ulm (3.5/7.5h) 1/1 : 2.25

Toplam Oran:5.06

Tofaş – Ulm

Bu sezon ligimizin flaş ekibi olan Tofaş, Eurocup’ta 3 maçlık galibiyet serisi sonrası geçen hafta St.Petersburg’da Kuric’in son saniyelerdeki üçlüğü ile kaybetti. Don, 4 maçta 88 sayı ortalaması yakaladı. Morgan iyi bir sezon geçiriyor. Bu sezon sahalarında tüm resmi maçlarda ilk yarıda 40’ı ve maç sonunda 80’i aştılar. Haftasonu Banvit deplasmanında kazanıp ligte yenilgisiz yollarına devam ediyorlar. İlk 3 maçta 2 galibiyet alan Ulm son 2 maçını kaybetti. Geçen hafta İtalya’da maça ilk yarıda havlu attılar. Yeni transfer Benimon geçen hafta ilk maçında içerde etkiliydi. Deplasmanda son 4 resmi maçta ilk yarıyı geride kapadılar. 2016’dan beri Eurocup’da 12 deplasman maçında 11 mağlubiyet aldılar. Tofaş iki iç saha maçında ilk yarıda ortalama 6 sayı farkla rakiplerine üstünlük kurdu.Ulm, Eurocup’ta 2 deplasman maçında ilk yarıyı çift haneli farkla geride kapadı. Tofaş’ın ilk maçta maç sonunda yaşadığı kriz ile aldığı mağlubiyetin ardından bu maç benzer bir hata yapmama adına maçın başından işi sıkı tutup farkı açıp kazanmasını bekliyorum. Ayrıca Tofaş’ın 90’ı bulabileceğini ve maçın üst biteceğini tahmin ediyorum.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER