146 Konyaspor – Galatasaray Banko tahmin

0

14 Ekim Cumartesi Futbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. 146 kodlu Konyaspor – Galatasaray maçına özel iddaa analiz. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

146 Konyaspor – Galatasaray

Fenerbahçe derbisi öncesi, Galatasaray oldukça önemli bir deplasmana çıkıyor. Ev sahibi takımda , Mustafa Reşit Akçay’ın sezon başındaki kadro yapısı ve kurgusuna dönmesi 4 haftalık düşüş sürecini sona erdirdi. Atiker Konyaspor son 3 maçında kaybetmese dahi, oyunun belirli bölümlerindeki düşüşlerde ciddi savunma sıkıntıları yaşadı. Vukoviç’in gidişi sonrası transfer edilen Moke ve Filipoviç ise Ali Turan ile henüz uyum sağlayabilmiş değil. Ferhat Öztorun’un cezalı olduğu maçta, Galatasaray’ın hücumda en etkili olduğu sağ bölge. Kademe ve yer tutma sıkıntıları olan Eren Albayrak ve uyumsuz stoper ikilisini daha da zor durumlara düşürebilir. Galatasaray’da, Tolga’nın eksikliği merkezde rakibi kalabalık karşılama ve rakibe kalabalık hücum etme de sıkıntı yaratacak gibi gözükse, Belhanda ve Feghouli’nin oyun zekası ve vizyonu bu sıkıntıyı çözecektir. Üst oranına güveniyorum.

Tahmin: üst

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
  • 4 maçta karşılıklı gol olurken, 6 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 4 maç 0-1 gol aralığında tamamlandı.
  • Atiker Konyaspor 1 ve Galatasaray 7 maçta ilk golü atan taraf oldular.
  • 8 maçı Galatasaray kazanırken, 2 maç berabere bitti.Atiker Konyaspor bu maçlarda galibiyet elde edemedi.
  • Atiker Konyaspor 4 gol atarken, Galatasaray 21 golle karşılık verdi.
  • 5 maç 2,5 gol altında, 5 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER