139 Alanyaspor – Beşiktaş Banko tahmin

0

28 Ekim Cumartesi Futbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. Süper Lig maçlarına özel iddaa analizleri ile kazancınızı arttırın. 139 kodlu Alanyaspor – Beşiktaş maçına özel iddaa analiz. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

139 Alanyaspor – Beşiktaş

4 maçtır kazanamayan ve Şenol Güneş döneminde olumsuz bir rekor edinen Beşiktaş ligin başları da olsa zirveden puan farkıyla uzak kalmış oldu. Caner’in uzun boylu cezası Şenol Hoca’yı geçen sezonki ideal beklerine kavuşturacak. Ki bu durum bana göre takıma avantaj kazandırabilir. Ayrıca Babel’in de takıma döneceğini varsayarsak takımın tekrar güçleneceğini öngörebiliriz. Fakat son haftalardaki inatçı futboluna ve geri dönüş hikayelerine aşina olduğumuz Alanya’nın da varlığı unutulmamalı. Bu 90 dakika için de görüşüm gollerden yana olacak, ÜST.

Tahmin: üst

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER