127 Liverpool – Manchester United Banko tahmin

0

14 Ekim Cumartesi Futbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. 127 kodlu Liverpool – Manchester United maçına özel iddaa analiz. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

127 Liverpool – Manchester United

Her iki ekip de milli maç arası çok önemli fireler verdi. İstatistik yardımıyla konuşacak olur isek, Liverpool hücum gücünün yarısını oluşturan Mane’yi bu sefer sakatlık yüzünden kaybetti. United ise tarlayı andıran sahada oynanan Bosna Hersek-Belçika maçında, Mou’nun prensi Fellaini’yi sakatlar listesine ekledi. Pogba’nın da sakat olduğu dönemde, Mou’nun elinde sadece Herrera ve Matiç kadı. Fellaini sadece merkezde savunmada direnç yaratmakla kalmayıp, bu sezon skora da ciddi katkılar veren oyuncu idi (8 maç, 4 gol, 1 asist ). Mane’nin önemini anlatmak için Liverpool kariyerine göz atmak yeterli; 38 maçta 16 gol, 10 asist. Menajerler arasındaki karşılaşmalarda, Klopp’un Mourinho’ya ciddi üstünlük sağladığını görüyoruz ki, Klopp bu üstünlüğü diğer büyük maçlarda, özellikle iç sahada sağlamış durumda. Mane’nin eksikliğini bir kenara bırakacak olur isek, ben Liverpool’un yola çıktığı savunma oyuncularına da güvenmiyorum ve bu kadro ile yola çıkmış olmalarına inanamıyorum. Mourinho, elindeki hücum oyuncuları sayesinde Liverpool’un savunma kurgusu karşısında bu sefer kazanır.

Tahmin: 2

  • Liverpool, bu sezon favori olarak çıktığı 6 maçta 3 galibiyet ve 3 beraberlik elde etti.
  • Bu sezon ligde, 2,2 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %40 oranında galip geldiler. (2 / 5)
  • Bu sezon ligde, 2,3 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %100 oranında galip geldiler. (1 / 1)

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER