123 Medipol Başakşehir – Osmanlıspor Banko tahmin

0

3 Aralık Pazar Futbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. 123 iddaa kodlu Medipol Başakşehir – Osmanlıspor maçına özel tahmin. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

123 Medipol Başakşehir – Osmanlıspor

Başakşehir bu sezon ligde 8 galibiyet aldı, onların 6 tanesi tek farklıydı. Maç koparmakta zorlanıyorlar. Osmanlı’da ise çıkışın, rakiplerin gücü sebebiyle suni olduğunu düşünüyorum. Bu sezonki 6 deplasmanda sadece 1 puan aldıkları unutulmamalı. Mesela son G.Birliği derbisini sadece 5 şut çekerek kazandılar. Öte taraftan saha içinden bağımsız bakarsak, Ankara Belediyesi’ndeki değişimin de çeşitli faktörlerle negatif yansıyacağını görüyoruz. Başakşehir takılmasa bile yine tek farkta kalma ihtimali var.

Tahmin: H0

  • Osmanlıspor FK bu sezon 5,5 orana sahip olduğu tek maçta mağlup oldu.
  • Medipol Başakşehir, bu sezon favori olarak çıktığı 10 maçta 6 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet elde etti.
  • Osmanlıspor FK, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı 7 maçı da kazanamadı.
  • Bu sezon ligde, 1,35 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %100 oranında galip geldiler. (2 / 2)

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER