122 Las Palmas – Atletico Madrid Banko tahmin

0

La Liga iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 29 Nisan Cumartesi iddaa tahminleri ve maç yorumları. 122 kodlu Las Palmas – Atletico Madrid maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

122 Las Palmas – Atletico Madrid

Las Palmas’ın şehri Kanarya Adaları, Kuzeybatı Afrika’nın hemen yanında yer alıyor. Baharın gelmesiyle beraber şu sıralar 30 dereceye yakın bir sıcaklık yaşanıyor. Havaların rehavete sokucu güzelliğine ligdeki sıkıntısız konum da eklenince, Las Palmas’ın mücadele gücünde düşüş yaşandı. 3 maçtır eski performansta değiller. Atl.Madrid ise kritik aşamada. Bir yandan ligde 3. sırayı kaptırmamak istiyor, diğer yandan Real Madrid ile salı günü oynayacağı Şampiyonlar Ligi sınavını düşünüyor. Bu tür sıkışık fikstürlere alışıklar. Rakip yumuşamışken kazanırlar. Tabii Simeone’nin böyle fikstürlerde frene basarak skoru tek farkta bırakmayı sevdiğini biliyoruz. Handikap ‘0’ın yüksek oranına yönelmeli. Banko kuponlara direkt 2 de girebilir.

Tahmin: H0

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
  • Las Palmas 2, Atletico Madrid 8 galibiyet elde ederken hiçbir maç berabere tamamlanmadı.
  • Las Palmas 5 gol atarken, Atletico Madrid 17 golle karşılık verdi.
  • 6 maç 2,5 gol altında, 4 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 2 maçta karşılıklı gol olurken, 8 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 5 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
  • Atletico Madrid 6 maçta ilk golü atan taraf olurken, 4 maçta taraflar gol bulamadı.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER