121 Gençlerbirliği – Beşiktaş Banko tahmin

0

13 Ekim Cuma Futbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. 121 kodlu Gençlerbirliği – Beşiktaş maçına özel iddaa analiz. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

121 Gençlerbirliği – Beşiktaş

Gençlerbirliği ligin en zayıf kadrolarından. Ahmet Çalık, İrfan, Stancu, Selçuk, Serdar Gürler ve Aydın’ın kısa süre içinde kaybı, gelen transferlerin onların yerini dolduramaması ile çizgi aşağıya döndü. Geçen hafta Alanya karşısında da erken yenen kolay goller savunma açısından da SOS sinyali verdi. Beşiktaş’ın bu maçı Monaco’yla birlikte düşünmesi gerek ama arada 96 saat var. Negredo çok formda, henüz gol atamadı belki ama oyuna katkısı üst düzey. Güneş’in Lens ve Negredo’yu kullanıp verim alabileceği bir maç olabilir. 

Tahmin: H0

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER