115 Cska Moskova – Basel Banko tahmin

0

18 Ekim Çarşamba Futbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. Şampiyonlar Ligi maçlarına özel iddaa analizleri ile kazancınızı arttırın. 115 kodlu Cska Moskova – Basel maçına özel iddaa analiz. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

115 Cska Moskova – Basel

Grupta üçüncülük için çekişeceği düşünülen iki takım olan CSKA ve Basel, Benfica’nın 2 maçta 0 puan çekmesiyle beraber bir anda kendini ikincilik yarışında buldu. Uzun yıllardır Avrupa geleneği olan iki takımın mücadelesinde futbol sertliği ve caydırıcılık faktörleri CSKA’dan yana. Maçın Rusya’da oynanacağı da göze alındığında ev sahibi CSKA Moskova bu maçta galibiyete çok yakın. MS 1 seçeneği maçın olağan bahisi gibi gözüküyor.

Tahmin: 1

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER