109 Karabağ – Atletico Madrid Banko tahmin

0

18 Ekim Çarşamba Futbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. Şampiyonlar Ligi maçlarına özel iddaa analizleri ile kazancınızı arttırın. 109 kodlu Karabağ – Atletico Madrid maçına özel iddaa analiz. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

109 Karabağ – Atletico Madrid

Atletico Madrid’in grubunda Chelsea ve Roma olması bu maçın ne olacağını bize anlatıyor aslında. Son maçında hakemin düdüğü ağzındayken gol yiyip Chelsea’ye boyun eğen Atletico için iki Karabağ maçının telafisi yok. Bu maça yüksek konsantrasyonla çıkacak olan Atletico Madrid, Azerbaycan ekibi Karabağ’a şans vermez. Handikap 2 de denenebilecek maçta bankocular için önerim Atletico Madrid galibiyeti.

Tahmin: 2

31.200 kişi kapasiteli Tofiq B?hr?mov Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı Fransız hakem Ruddy Buquet yönetecek.

  • İki takım bu maçla birlikte tarihleri boyunca ilk kez karşılaşacaktır.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER