109 Beşiktaş – Monaco Banko tahmin

0

1 Kasım Çarşamba Şampiyonlar Ligi maç yorumları ve iddaa tahminleri. 109 kodlu Beşiktaş – Monaco maçına özel iddaa analiz. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

109 Beşiktaş – Monaco

Şampiyonlar Ligi G Grup mücadelesinde Beşiktaş evinde Monaco ile karşılaşıyor. Fransa’da oynanan mücadelede temsilcimiz otoriteleri şaşırtarak maçı 2-1 kazanmış ve tarihinde ilk defa ilk 3 maçta 9 puan toplamayı başarmıştı. Kuralar sonrası Porto birinci, Monaco ikinci çıkar beklentilerine rağmen temsilcimiz hem ülke puanı hem de maddi anlamda büyük aşama kaydetti. Maç özelinde Monaco reaksiyon vermek adına ve Beşiktaş’ın rahatlığından faydalanıp maça tutunmak isteyecektir. Monaco kötü futbol oynuyor algısı yanlış. Bunu ligde oynanan son Bordeaux mücadelesinde bir kez daha gördük. Beşiktaş’ın Monaco’ya gol bulması muhtemel. Her iki takım da gol atar bahsi oranı karşılar nitelikte.

Tahmin: KG VAR

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER