109 Atiker Konyaspor – Antalyaspor banko tahmin

0

18 Kasım Cumartesi Futbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. 109 iddaa kodlu Atiker Konyaspor – Antalyaspor maçına özel tahmin. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

109 Atiker Konyaspor – Antalyaspor

Beş maç seyircisiz oynama cezası sona erdi. Konyaspor taraftarıyla buluşacak… Mehmet Özdilek yeniden iş başında olmanın motivasyonunu başarıya dönüştürme planları yaparken, ilk kez ligde seyircisiyle karşılaşacak olmayı değerlendirme peşinde. Antalyaspor’da kongre kararı yapısal büyük değişikliklere gebe! Antalyaspor deplasmanda gol bulamıyor, kazanamıyor. Üstelik son bir haftada tüm şartlar ev sahibi lehine gelişti. Ne var ki kriz dönemlerinde yıldız oyuncuları olan takımlar nasıl reaksiyon gösterir? Bu da bir seçenek ama yeterli olur mu? Göreceğiz. Tercihimi seyircisinin desteğini arkasına alacak Konyaspor kazanır yönünde kullanırım.

Tahmin: 1

109 Atiker Konyaspor – Antalyaspor

Konyaspor için taraftarı ile ilk lig maçına çıkacak olmak şüphesiz çok önemli bir motivasyon. Yeni hocaları Mehmet Özdilek ile de olumlu sonuçlar aldılar. Konyaspor zaten ligin en iyi savunma yapan ekiplerinden birisiydi Mehmet hoca ile de benzer performanslar sergilemelerini bekleyebiliriz. Antalyaspor da ise işler çok iyi gitmiyor. Bu sezon deplasmanlarda sadece 1 puan alabildiler. Konyaspor’un kazanmasını bekliyorum.

Tahmin: 1

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER