103 Rusya – Yeni Zelanda Banko tahmin

0

FIFA Konfederasyon Kupası 2017 özel iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 103 kodlu Rusya – Yeni Zelanda maçına özel iddaa tahmini. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

103 Rusya – Yeni Zelanda

Rusya’da düzenlenecek ve 17 Haziran-2 Temmuz tarihleri arasında oynanacak olan Konfederasyon Kupası bu hafta itibariyle başlıyor. UEFA’dan Rusya, Almanya, ve Portekiz. Güney Amerika Futbol Konfederasyonundan Şili, Kuzey Orta Amerika ile Karayipler Futbol Konfederasyonu’ndan Meksika, Asya Futbol Konfederasyonu’ndan Avustralya ve Okyanusya Futbol Konfederasyonu’ndan Yeni Zelenda, Afrika’dan ise Afrika Uluslar Kupası’nı kazanan Kamerun katıldı. Rusya, Euro 2016 felaketinin ardından yara sarmaya çalışacak. Hazırlık maçlarında Macaristan karşısında kazandılar, Şili ile berabere kaldılar. Stanislav Cherchesov yönetiminde takım iyiye gidiyor ama bu turnuvada gruptan çıkmaları onlara yetmez. Kendi evlerindeki turnuvada mutlaka hedefleri final. Yeni Zelanda, Okyanusya’da zayıf takımlar karşısında rekabetten yoksun. Avustralya’nın da Asya Gruplarına geçmesiyle rakipsiz kaldı ve düzgün bi rakiple oynamıyorlar. Hazırlık maçları performanslarına baktığımızda Meksika’ya yenilip, ABD ile berabere kalmışlardı. Portekiz ve Meksika’nın olduğu grupta son sırayı alırlar. Rusya evinde hızlı başlayıp ilk yarıyı önde tamamlayabilir. 

Tahmin: iy 1

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER